v
Giriş Yap

İMMİB 2014 İHRACATIN YILDIZLARI
BAĞLANTI ELEMANLARI İHRACATI İKİNCİSİ
ÇETİN CIVATA
Star Gazetesinde yayınlanan haberimizTecde Grup bünyesinde faaliyet gösteren Çetin Civata, beşinci fabrikasını Osman Gazi Köprüsü açıldıktan sonra Yalova OSB’de kurma kararı aldı.

Mustafa, Çetin ve Abdullah Tecdelioğlu kardeşlerin yönetimindeki Tecde Grup bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ‘civata, vida ve bağlantı elemanları’ üreticilerinden Çetin Civata, 5’inci fabrikayı Yalova’ya kuruyor. Halen Avcılar, İkitelli ve Çatalca olmak üzere 3’ü İstanbul, biri Malatya’da 4 fabrika ile faaliyet gösterdiklerini söyleyen Çetin Civata Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Tecdelioğlu “Yalova OSB’de yer aldık. Yeni fabrikayı oraya kuracağız” dedi.

Yalova’nın Osman Gazi Köprüsü’nün açılmasından sonra hızlı gelişeceğini belirten Tecdelioğlu “Yalova, otomotiv sanayi için önemli cazibe merkezi oldu. İstanbul, İzmir ve Bursa’ya çok yaklaştı” diye konuştu. Tecdelioğlu olarak şu anda günlük ortalama 20 milyon adetlik üretim yaparken, üretimin yüzde 40’ını 18 ülkeye ihraç ettiklerini söyledi. Tecdelioğlu “Bu ihracatın yüzde 90’ı Avrupa’ya, yüzde 80’i ise Almanya’ya yapılıyor. Mercedes, Audi, Jaguar, BMV, Siemens, Fiat, TOFAŞ gibi birçok firmaya üretim yapıyoruz. Almanya’da da bir pazarlama şirketi kurduk ki orada pazarlamayı güçlendireceğiz” diye konuştu.

BAĞLANTI ELEMANLARI SEKTÖRÜ
BİLİŞİM SEKTÖRÜ
ENERJİ SEKTÖRÜ
Kişisel Verilerin Korunması Çerez Kullanımı ve Gizlilik Bildirimi