Dokümanlar
İletişim
Kalite
Kalite
| Anasayfa / Kalite / Kalite Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim Sistemi


Çetin Civata A.Ş. kalitesini standart hale getirerek, müşterilerine güvenilir marka olma yolunda ürünlerini ve süreçlerini sürekli geliştirmek için çalışmaktadır.

Kalite yönetim sistemimiz ilgili yönetim standartlarına göre her yıl düzenli olarak denetlenmekte ve çıkan en son standartlara göre yeniden sertifikalandırılmaktadır. Bu denetlemeler dinamik yapımızı sürekli olarak daha da canlı tutmaktadır.

Bu yapımızı devam ettirmek için, Çetin Civata ilk ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını 2002 Yılında,  otomotiv endüstrisi için dünyada geçerli olan IATF 16949 kalite yönetim sistemi sertifikasını 2007 yılında almıştır. 

Öte yandan sahip olduğu EN 14399-1 ve EN 15048-1 Fabrika Üretim Kontrolü Uygunluk Belgeleri ile ürünlerinin AB yönetmeliklerine uygunluğunu da ispatlamıştır.

Çetin Civata ISO 27001 kalite belgesi ile Bilgi güvenliğine, ISO 45001 kalite belgesi ile iş güvenliğine ve DIN EN ISO 14001 belgesi ile çevreye olan duyarlılığını ispatlamıştır.

Çetin Civata hazırlanmış olan kalite politikalarıyla üst yönetim tarafından resmi olarak ifade edilen kalite ile ilgili bütün amaçları ve hedeflerini ortaya koymaktadır.

  • Çetin Civata Bilgi Güvenliği Sistemi Politikası
  • Çetin Civata Sosyal Sorumluluk Politikası
  • Çetin Civata Kalite ve İSG Politikası
  • Çetin Civata Kalite Politikası
  • Çetin Civata Etik Politikası

Çetin Civata geçirmiş olduğu denetimler ve zamanında teslimat yeteneğinin sonucu olarak; 2008 yılından itibaren ürün tedarik etmiş olduğumuz TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. tarafından 2014 yılında gerçekleşen laboratuvar yeterlilik denetim sonuncunda, almış olduğumuz laboratuvar onay sertifikası ile FIAT tarafından kalite laboratuvar değerlendirmemiz uygun olarak belgelendirilmiştir.

VW Group, MERCEDES-BENZ, FIAT, ISUZU, B/S/H BOSCH Ev Aletleri, VESTEL gibi konusunda lider firmaların onaylı tedarikçisi olarak yolumuza “Kaliteyi Üretiyoruz” sloganımızla devam ediyoruz.
Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 778 1100

Muratbey Merkez Mah. Fabrikalar cad. No:17 34545 Çatalca/İstanbul


Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.