Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Caner Kılıç

Kalite Yönetim Müdürü

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Caner KILIÇ, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Büyükçekmece ortaokulunda, Lise öğrenimini AEML Avcılar Endüstri meslek lisesinde tamamlamış olup İTÜ İstanbul Teknik Üniversitesi Makine bölümünden 1996 yılında mezun olmuştur. 1996 yılında otomotiv yan sanayi sektöründe başladığı çalışma hayatını 2004 yılından bu yana Çetin cıvata ailesinde devam ettirmektedir. Almış olduğu sürekli mesleki eğitimler ile hala firmada Kalite Yönetim müdürlüğünün yanı sıra Lojistik Müdürü görevini yürütmekte olan Caner KILIÇ, aynı zamanda oto korkuluk ve HDG kaplı bağlantı elemanlarının Üretim planlama, Satış ve Sevkiyat organizasyonlarını takip etmektedir. Yerel yönetimlerin sosyal sorumluluk kapsamındaki projelerinde görev almakta olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kenan Alpartun

Satış Müdürü

1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kenan Alpartun, orta öğrenimini İstanbul St.Georg Avusturya Erkek Lisesi ve Ticaret Okulu’nda , yükseköğrenimini ise Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - İngilizce İktisat Bölümü’nde tamamlamıştır. 25 yıllık kariyerinin 2 yılını finans sektörünün kurumsal pazarlama bölümlerinde, diğer 23 yılını ise ağırlıklı olarak demir çelik metal ana sanayilerinin ve ticaret şirketlerinin satış - pazarlama ve dış ticaret - ihracat bölümlerinde aktif satış görevleri üstlenerek geçirmiş olan Kenan Alpartun, 2018 yılı son çeyreğinden beri Çetin Civata San. ve Tic. A.Ş.’de Satış Müdürü olarak görev yapmaktadır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Yalçın Ölmez

Üretim Müdürü

1986 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Vida ve cıvata imalatı yapan İstanbul Çetin Civata fabrikada üretimin hammadde halinden son mamül haline gelinceye kadar tel çekme, soğuk şekillendirme, ısıl işlem gibi tüm proseslerinde faal görevler almıştır. 2011-2013 yılları arasında Malatya’da kurulmakta olan yeni fabrikanın inşaatından itibaren tüm kurulum ve devreye alma aşamalarında bulunarak etkin rol üstlenmiştir. 2013 yılında İstanbul’daki fabrikaya geri dönüp üretimin değişik bölümlerinde üretim mühendisliği yaptıktan sonra 2016 yılı son çeyreğinde Üretim Müdürü pozisyonuna atanmış olup halen mevcut görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mustafa Aydemir

Kalite Müdürü

15.06.1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Pendik’te tamamlamıştır. 2012 Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Mezuniyet hayatının ilk 2 yılında TÜBİTAK’ta araştırmacı olarak çalışmıştır. 2015 yılında Hyundai Türkiye fabrikasında Tedarikçi Denetçisi(5STAR Auditor) olarak otomotiv sanayine adım atmış ve 2018 yılında Mercedes-Benz’e transfer olmuştur. Bu süreçte global denetçi ve modül yerlileştirme projelerinde mühendis olarak çalışmıştır. Kısa bir süre Çerkezköy’de otomotiv yan sanayi firmasında Kalite Müdürü olarak görev yapan Mustafa Aydemir 2020 Eylül ayında Çetin Civata ailesine Kalite Müdürü olarak katılmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Gülnur Acıpınar

Finans Müdürü

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gülnur Acıpınar ilk ve orta öğrenimini İstanbul Dr. Kemal Naci Ekşi orta okulu’nda tamamlamış ve Anadolu Üniversitesi muhasebe-finans bölümünden mezun olmuştur. Serbest muhasebeci Mali müşavirlik ünvanına sahiptir. 1998 yılından bu yana grup şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. Şu anda Çetin Civata A.Ş’ nin Finans Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Gülnur Acıpınar aynı zamanda Tecde Group bünyesinde imalat yapan bağlantı Elemanları firmalarının Finans müdürü olarak görev yapmaktadır. Lösev vakfına üyedir. Büyükçekmece Altın köprü Halk dansları topluluğunda oyuncudur. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Gökhan Yıldırım

Personel ve İdari İşler Müdürü

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan YILDIRIM, ilk öğrenimini İstanbul Yeşilyurt H.Suphi Tanrıöver ilkokulunda, orta öğrenimini Kültür Kolejinde, Lise öğrenimini Büyükçekmece lisesinde tamamlamış ve İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. 2001 - 2010 yılları arasında otomotiv sektöründe Satış Şefi & Filo Satış Müdürü olarak çalıştıktan sonra 2010 & 2015 yılları arasında İdari İşler Müdürü olarak görev almıştır.2015 yılından bu yana Çetin cıvata ailesinde İdari İşler ve Personel Müdürü olarak görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Ayla Büyük

Muhasebe Müdürü

1976 yılında Artvin’de dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, Lise öğrenimini Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi SMYO Muhasebe Ön Lisansının ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun olmuştur. İş hayatına farklı sektörlerdeki şirketlerde Muhasebe yöneticisi olarak devam eden Ayla Büyük, 2007 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini almıştır. Bu tarihten sonra 5 yıl kadar kendi bürosunda serbest olarak çalışmıştır. 2011 yılında Çetin Civata ailesine Muhasebe Müdürü olarak katılan Ayla Büyük 2 çocuk annesidir.

Serkan Palaz

Planlama Müdürü

03.10.1975’te İstanbul’da doğmuştur. İlk ve Orta eğitimini İstanbul Gazi Osman Paşa’da, Lise eğitimini Alibeyköy Teknik ve End Meslek Lisesi Makine Ressamlığı bölümünde, Üniversite eğitimini’de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Bağlantı Elemanları ve Otomotiv sektöründe çeşitli firmalarda 26 yıllık tecrübeye sahip olup, 18 yıldır yönetici pozisyonunda görev almıştır. Son olarak 2020 yılında Çetin Civata ailesine Planlama Yöneticisi olarak katılan Serkan Palaz evli ve 1 çocuk babasıdır.

Kemal USLAN

Eğitim ve Gelişim Yöneticisi

26.10.1969 yılında Kocaeli Gebze’de doğmuştur. Lise eğitimini 1989 yılında Gebze Teknik Lisesi End. Elektronik bölümünde, 1993 yılında ise İstanbul Teknik Üniversitesi End. Elektronik bölümünü tamamlamıştır. 1995 yılında dayanıklı tüketim sektöründe Teknik Eğitim Uzmanı olarak çalışma hayatına başlamıştır. 25 yıl farklı şirketlerde eğitim birimleri ve eğitim akademisinin kurulumlarında yönetici olarak görev almıştır. Milli Eğitim Bakanlığı, Çalışma Bakanlığı ve üniversiteler ile farklı eğitim projelerinin işbirliklerini yürütmüştür. Gerçekleşen bu projeler, 2015 yılında ATD tarafından dünya çapında "En iyi müfredat" ve Kalder Ege Bölgesi "En iyi ekip" ödülünü almıştır. 2020 yılında Çetin Cıvata ailesine katılmıştır. Çetin Akademi’nin kurulmasıyla birlikte eğitim ve gelişim programlarını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yunus Emre UYANIK

Ar-Ge Merkezi Müdürü

09-02-1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen Yunus Emre UYANIK orta öğrenimini İzmir Güzelyalı Ortaokulunda tamamlamış, Lise öğrenimini V. Vecdi Gönül Anadolu lisesinde tamamlamıştır. Ardından C.B.Ü Makine Mühendisliği bölümünden 2003 yılında mezun olmuştur. Çalışma hayatına Plastik Enjeksiyon kalıp tasarımcısı olarak başlamış, ardından uluslararası organizasyonlarda sırasıyla tasarım sorumluluğu, Proje liderliği, Proje müdürlüğü ve Ar-Ge merkezi müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Uluslararası Proje yönetim kuruluşu PMI tarafından verilen proje profesyoneli sertifikası "PMP" eğitimi ardından "Agile Proje yönetimi" ve "Scrum" konularında eğitim ve sertifika sahibidir. Özyeğin Üniversitesinde yüksek lisans Eğitimini sürdürmektedir. Şu anda Çetin Civata A.Ş’nin Ar-Ge Merkezi Müdürü olarak görevini yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Muhammet Fereç GÜMÜŞ

Kalıphane Müdürü

1991 yılında Van’da dünyaya gelen Muhammet Fereç GÜMÜŞ, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Osman Zeki Üngör İlköğretim okulunda, Lise öğrenimini Orhan Cemal Fersoy lisesinde tamamlamış olup Cumhuriyet Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. Çetin Cıvata Çatalca Fabrika’da 2013 yılında ilk olarak üretim mühendisi olarak işe başlamış, sonrasında sırasıyla planlama mühendisi, planlama sorumlusu, üretim şefi ve son olarak Kalıphane Müdürü olarak kariyerine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 778 1100

Muratbey Merkez Mah. Fabrikalar cad. No:17 34545 Çatalca/İstanbul


Telif Hakkı © Çetin Civata A.Ş. Tüm hakları saklıdır.